Президент США Дональд Трамп продемонстрував новий дизайн 100-доларової банкноти, на якій замість традиційного підпису скарбника США з’явився його власний автограф.
Читайте также: Чим підживити помідори у липні, щоб вони не зав’яли у спеку: найкращі добрива та народні засоби
Як повідомляє CNN, Міністерство фінансів США підтвердило, що нові паперові долари друкуватимуть із підписом Трампа. Першими в обіг почали надходити саме 100-доларові купюри, а згодом зміни торкнуться й інших номіналів.
У відомстві пояснили, що рішення ухвалили з нагоди 250-річчя незалежності Сполучених Штатів. Там зазначили, що це перший випадок, коли підпис чинного президента з’явиться на американських паперових грошах.
Читайте также: На небі з’явиться гігантський Оленячий Місяць: астрономи назвали точну дату
Трамп також опублікував у соціальних мережах зображення нової банкноти зі своїм підписом, підтвердивши зміни у дизайні американської валюти.
Нагадаємо, що раніше Трамп заробив понад $1,4 млрд на криптовалютах: доходи президента США викликали нові питання
Читайте также: День ангела 4 липня: кого та як вітати з іменинами



