У понеділок, 29 червня, мешканців Херсонщини попередили про загрозу російського авіаудару. За наявною інформацією, підвищена небезпека існує для Станіславської громади. Місцевих жителів закликають не нехтувати сигналами повітряної тривоги.
Читайте также: Рецепт медового печива з корицею
Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
У Херсонській області попередили про можливу атаку російської авіації. За отриманою інформацією, окупанти можуть завдати удару вже сьогодні.
«Підвищена небезпека — для Станіславської громади», — наголосив він.
Мешканців регіону просять бути максимально уважними до повідомлень про небезпеку, своєчасно реагувати на сигнали повітряної тривоги та за можливості перебувати в укриттях. Людей закликають: бережіть себе та своїх близьких.
Читайте также: Ворог атакував Полтавщину: під ударом опинилися АЗС та підприємство
Раніше війська РФ атакували «Шахедами» автозаправну станцію в Чорнобаївській громаді на Херсонщині. Внаслідок удару постраждали люди. Найважчі поранення дістали двоє чоловіків: у них вибухові та черепно-мозкові травми, множинні осколкові поранення, один із постраждалих втратив ногу. Ще троє людей отримали поранення середнього ступеня тяжкості та були госпіталізовані. На місці атаки працювали екстрені служби.
Читайте также: Яке завтра, 30 червня, свято — все про цей день, яке церковне свято



