Мелоні закликала відновити нормальні відносини зі США

Прем’єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні висловилася за якнайшвидше відновлення конструктивного діалогу між Римом і Вашингтоном після нещодавньої публічної суперечки з президентом США Дональдом Трампом.

Читайте также: У Росії обвалилося виробництво бензину — Reuters

Про це глава італійського уряду заявила журналістам, повідомляє ANSA.

Мелоні наголосила, що Італія не зацікавлена у подальшому загостренні ситуації та виступає за повернення двосторонніх відносин зі Сполученими Штатами до звичного робочого формату.

За її словами, Рим прагне зосередитися на практичній співпраці з Вашингтоном, а не на продовженні публічного конфлікту.

«Я не маю наміру й надалі підживлювати цю суперечку. Вважаю, що наша двостороння співпраця зі Сполученими Штатами має повернутися до нормального стану; я також сказала про це вчора на засіданні Ради міністрів щодо майбутніх зустрічей», — наголосила італійська прем’єрка.

Читайте также: Американський Сенат проголосував за обмеження повноважень Трампа у питанні війни з Іраном

Раніше повідомлялося, що прем’єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні, яку довгий час називали найвідданішою європейською союзницею Дональда Трампа, різко змінила тон у відносинах із президентом США.

Ми раніше інформували, що підтримка Дональда Трампа, яку раніше європейські праві вважали перевагою, дедалі частіше перетворюється на проблему.

Читайте также: Вірменія відправить представника на конференцію з відновлення України

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *