Зеленський не поїде на конференцію до Польщі: в уряді розповіли, хто очолить делегацію

Керівниця Кабміну Юлія Свириденко очолить українську делегацію на конференції з відновлення України, що відбудеться у польському Гданську.

Читайте также: У Москві «вибухнули» погрозами на адресу України через Білорусь: чим лякають цього разу

Про це заявила прем’єр-міністерка.

До складу команди на URC-2026 на увійдуть представники бізнесу і громад, керівники державних компаній, члени уряду та парламентарії.

«Перед командою стоїть чітке завдання — досягти конкретних домовленостей, які спрацюють на обороноздатність й стійкість України, розширять економічне співробітництво з партнерами. Україна налаштована на конструктивне й взаємовигідне партнерство в інтересах спільної європейської безпеки, економічного розвитку та довгострокового процвітання „, — наголосила прем’єрка.

Читайте также: ЗСУ повністю знищили залізничний міст через Північнокримський канал

З її слів, очікується підписання низки важливих угод з міжнародними партнерами. Зокрема, щодо зміцнення енергетики України.

Як повідомлялося, президента Польщі Кароля Навроцького не запросили на конференцію з відновлення України. Речник польського уряду Адам Шлапка наголосив, що цей захід урядового рівня. Саме тому у ньому не мають брати участі президенти країн.

Читайте также: Нова італійська стрижка набуває шаленої популярності у світі: пасує всім жінкам без винятку

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *