ЗСУ повністю знищили залізничний міст через Північнокримський канал


Доповнено додатковими матеріалами

Сили оборони України знищили залізничний міст через Північнокримський канал. Він був ключовою ланкою для логістики російської армії.

Читайте также: Нова італійська стрижка набуває шаленої популярності у світі: пасує всім жінкам без винятку

Про це повідомили керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко та Сили спецоперацій України.

«Залізничний міст через Північнокримський канал знищено. Дякуємо воїнам ССО, і всім воїнам СОУ», — написав Коваленко в Мережі.

Своєю чергою в ССО оголосили, що «залізничного мосту через Північнокримський канал в Криму більше не існує».

Читайте также: “Альфа” СБУ здобуває Україні козирі у війні з рф, — експерт про військові результати підлеглих Хмари

Атака на міст через Північнокримський канал

Нагадаємо, у ніч проти 18 червня Сили спецоперацій ЗСУ успішно атакували залізничний міст через Північнокримський канал поблизу Роздольного, який є ключовою ланкою логістики загарбників у напрямку Криму. Оператори підрозділу MiddleStrike «Баліста» вивели об’єкт з ладу, що стало частиною систематичної роботи зі знищення ворожих транспортних артерій на півдні.

До слова, напередодні окупанти заявили про удар по мосту між Генічеськом та Арабатською стрілкою — одній із ключових артерій до Криму. Після атаки виникли пожежі в місцях дислокації російських військ, а місцеві повідомляли про вибухи в районі Генічної Гірки та Щасливцевого. Колаборанти заявили, що міст перекрили, але згодом окупаційна «влада» повідомила про часткове відновлення руху в реверсному режимі.

Читайте также: Ця суміш може покращити травлення: простий рецепт

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *