Мешканка Дніпра розповіла, що після удару РФ її син опинився під завалами. Жінка чекає на добру звістку від рятувальників.
Читайте также: Щоденні звички, які можуть пришвидшити старіння ваших рук — на що звернути увагу
Про це повідомляє «ДС: новини Дніпро».
«Син під завалами там лежить…», — сумно поділилася Людмила Кирилівна.
Деталі про атаку
Під час російської атаки Людмила Кирилівна перебувала в одній кімнаті будинку, а її син — у сусідній. Унаслідок влучання ракети на чоловіка обвалилися бетонні конструкції.
Жінка чекає на результати пошуково-рятувальної операції та сподівається, що її сина вдасться знайти живим.
Сьогодні Людмилі Кирилівні виповнилося 86 років. Вранці вони з сином збиралися поїхати на дачу, де було б безпечніше, однак здійснити задумане не встигли.
Читайте также: Салат із молодої капусти з огірком і яйцем: рецепт корисної сезонної страви
Наразі на місці удару в Дніпрі тривають рятувальні роботи. Фахівці продовжують розбирати завали та шукати людей.
Як ми повідомляли, у ніч на 2 червня РФ вдарила по житловому кварталу Дніпра. Також окупанти завдали повторного удару, коли на місці вже працювали рятувальники. Станом на ранок відомо про шістьох загиблих, серед них — рятувальник ДСНС. Понад 30 людей дістали поранення, 24 постраждалих госпіталізували. Двоє перебувають у важкому стані. Унаслідок атаки частково зруйновано дво- та чотириповерхові житлові будинки, пошкоджено підприємство, гаражі та автомобілі.
Читайте также: РФ завдала удару, до якого довго готувалася: багато загиблих і поранених, масштабні руйнування



