Іноді найсильніші історії народжуються там, де їх найменше очікуєш – у звичайній розмові, між жартом і паузою. Так народилася ідея проєкту «Стендап для військових та ветеранів», який запускає акторка та стендаперка Катерина Олос разом зі стендапером Антоном Житловим. Ініціатива створена, щоб допомогти військовим і ветеранам опанувати інструменти стендапу: навчитися писати жарти, переконатися, що вони смішні, працювати з аудиторією, впевнено триматися на сцені та спробувати для себе нову професію.
Читайте также: 6 знаків китайського гороскопу, які притягнуть удачу та фінансове зростання 7 березня 2026 року
Фіналом стане відкритий концерт, де учасники представлять власний матеріал. До проєкту також долучаться відомі коміки, які поділяться професійним досвідом і практикою створення гумору.
«Чесно кажучи, коли слухала історії, які розповідали військові, я зрозуміла: конкуренція в стендапі у нас серйозна», – сміється Катерина. – У наших військових неймовірне почуття гумору, воно чесне, гостре, іноді жорстке, але завжди дуже справжнє, дуже терапевтичне, а головне – воно унікальне. І в цьому – величезна сила. Тому, мені дуже хочеться, щоб історії наших захисників і їхнє почуття гумору почули всі. Для мене це велика честь – бути частиною цього процесу і підтримати тих, хто тримає нас щодня».
«Для мене цей проєкт – це можливість показати, що сцена давно чекає на наших військових і що для них це теж свого роду терапія, це можливість відкритися, показати себе, переконатися, що вони супер смішні, відчути впевненість. Загалом, я дуже хочу, щоб вони відчули, які вони круті. Для мене і для стендап-коміків клубу «Комедіант» розкрити їхній потенціал як можливих стендап-коміків – це велика честь», – додав Антон Житлов.
Читайте также: Бренд SOVA презентував нову колаборацію з фільмом «Мавка. Справжній міф» та провів закритий кінопоказ
Заняття плануються проводити двічі на місяць у форматі онлайн та офлайн, що дає змогу долучитися учасникам із різних міст.
Також наприкінці травня у Києві відбудеться сольний стендап Катерини Олос, анонс якого планується вже скоро. Там шанувальники гумору зможуть побачити її виступ на великій сцені.
https://womo.ua/kateryna-olos-i-anton-zhytlov-zapustyly-proyekt-stendap-dlya-vijskovyh-ta-veteraniv/
Читайте также: Провідні професори світу в Україні: Уряд затвердив механізм залучення іноземних науковців та викладачів через Фонд Президента



