У Білорусі почали масово викликати військовозобов’язаних через початок «мобілізаційних навчань».
Читайте также: Скандал з Польщею через УПА: українці відповіли, що про це думають — КМІС
Про це повідомило білоруське Міноборони.
У відомстві наголосили, що від 17 червня тривають масові виклики військовозобов’язаних у Гродненській області, а від 20 червня військкомат Ошмянського району викликає чоловіків призовного віку для уточнення особистих даних.
Звіряння відбувається у пункті попереднього збору військовозобов’язаних. Фахівці військкомату актуалізуватимуть дані, а також, за потреби, оновлюють інформацію про військовозобов’язаних в облікових документах.
Читайте также: ВМС та ГУР знищили три російські катери: ефектні кадри
«Усього планується охопити близько двох тисяч жителів Ошмянщини. Захід відбувається поетапно та завершиться 2 липня», — наголосили у Міноборони.
Читайте также: Києво-Печерська лавра після атаки РФ: рятувальники показали стан Успенського собору
Новина доповнюється



