ВМС та ГУР знищили три російські катери: ефектні кадри

Військово-Морські сили ЗСУ спільно з підрозділами ГУР завдали удару по суднах армії РФ. Так, бійці виявили та знищили три російські морські безекіпажні катери (МБЕКи).

Читайте также: Києво-Печерська лавра після атаки РФ: рятувальники показали стан Успенського собору

Про це повідомляють у ВМС.

Як повідомили у відомстві, цілі були виявлені та оперативно ліквідовані завдяки злагодженій роботі українських підрозділів.

«Кожна така успішно відбита атака — це врятовані життя та черговий удар по планах агресора», — наголосили у Військово-Морських Силах ЗС України.

Читайте также: Королева Соня публічно прокоментувала стан здоров’я своєї невістки Метте-Маріт після пересадки легень

У Силах оборони наголошують, що кожна така операція зменшує можливості противника діяти на морі та допомагає зберігати життя українських військових і цивільних.

Раніше українські військові вдарили по російських катерах у районі Кримського мосту. Підтверджено ураження цілей, які виконували охоронні функції. Також оприлюднено перші кадри удару. Операцію провели підрозділи ВМС ЗСУ.

Читайте также: Чому у будинку заводяться багатоніжки та як їх позбутися без використання хімії

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *