1953 року на екрани вийшов фільм «Дівчина, у якої було все» (The Girl Who Had Everything) — американська романтична драма, знята режисером Річардом Торпом та продюсером Армандом Дойчем для Metro-Goldwyn-Mayer. У фільмі у головній ролі знялася акторка Елізабет Тейлор.
Читайте также: Що робити з часником після викопування: правильне обрізування та сушіння для зимового зберігання
У одній зі сцен акторка з’являється у вишуканій сукні з чорного шифону і саме цей образ був задокументований на постерах до картини. Авторкою сукні була Гелен Роуз — відома художниця костюмів та дизайнерка одягу, яка більшу частину своєї кар’єри провела в Metro-Goldwyn-Mayer.
Сукня для Тейлор була з підкладкою тілесного кольору, довжиною до підлоги, без бретелей, із мереживним ліфом із відкритими вставками (peek-a-boo lace), призібраною частиною в ділянці живота, застібкою-блискавкою на спині, внутрішніми кісточками для підтримки форми.
Читайте также: Королева Мері та король Фредерік X проводять відпустку з друзями у розкішному місці
Однак першочергово сукня мала короткі рукави з шовкового шифону, які згодом зникли. Ймовірно сукню перешили для використання іншою акторкою, яка працювала у Metro-Goldwyn-Mayer.
Читайте также: Зеленський зустрівся з письменником Ілларіоном Павлюком: що вони обговорювали
Сукню Тейлор продали на акціоні Julien’s Auctions за 16000 доларів.



