Джеймс Міддлтон опублікував у себе в Instagram фотографію свого сина, щоб відсвяткувати важливу подію.
Читайте также: Посадіть цю рослину — і слимаки оминатимуть ваш город десятою дорогою
На знімку Ініго сидить поряд зі своїми двома золотистими ретріверами, Мейбл та Іслою, на природі. Дворічний Ініго має просто чарівний вигляд у темно-синьому з білим в’язаному джемпері поверх червоної картатої сорочки, у поєднанні з синіми штанями та похідними чобітками.
39-річний Джеймс поділився фотографією на честь дня народження своєї собаки Ісли, написавши: «З 4-м днем народження, Ісло», додавши до підпису емодзі повітряної кульки.
Читайте также: У туфлях кольору металік і пом’ятих штанях: новий образ прем’єр-міністерки Італії
Шанувальники королівської родини були в захваті від фотографії, один із них прокоментував: «Занадто багато милоти на одному фото!».
Десять місяців тому, коли Ініго святкував своє дворіччя, його батько також ділився фото сина із собаками.
Читайте также: Лікарка назвала просту зміну в харчуванні, яка може допомогти знизити холестерин



