У Києві через атаку РФ є перший потерпілий: Ткаченко закликав не залишати укриття

Начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко повідомив, що станом на зараз попередньо відомо про одного потерпілого внаслідок ворожої атаки на столицю. Інформація уточнюється.

Читайте также: У Вишневому зросла кількість жертв російської атаки: у лікарні помер поранений чоловік

Він також закликав мешканців Києва не залишати укриттів, адже на підступах до міста все ще перебувають російські ударні безпілотники.

“Кияни, залишайтеся в укриттях до відбою, на підступах до Києва є ворожі ударні БпЛА”, — наголосив Ткаченко.

Читайте также: Що чекає Україну у наступні 6 місяців: у НАТО назвали сценарій війни до кінця року

Повітряна тривога в столиці триває. Жителів міста закликають не ігнорувати сигнали небезпеки та перебувати в безпечних місцях до офіційного відбою.

Нагадаємо, що унаслідок російської балістичної атаки в Києві виникли пожежі у Деснянському та Святошинському районах. На місцях працюють екстрені служби.

Читайте также: Чотири знаки зодіаку можуть отримати шанс на подорож за кордон: що прогнозують астрологи

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *