Росія атакувала відомий фармацевтичний завод у Києві: у компанії розповіли про наслідки

Під час ракетного удару 28 червня Росія атакувала фармацевтичний завод «Дарниця» у Києві.

Читайте также: Що їдять на вечерю греки: п’ять простих страв середземноморської кухні, які легко повторити

Про це повідомила директорка компанії Катерина Загорій.

«З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ми не коментуємо деталі щодо характеру пошкоджень чи наслідків», — зауважила вона.

За її словами, на щастя, серед працівників немає постраждалих і загиблих. Попри атаку, завод продовжує роботу.

«На цей момент можемо підтвердити, що загиблих і постраждалих серед працівників немає, а завод продовжить свою роботу», — додала Загорій.

Читайте также: МЗС РФ лякає росіян поїздками до Молдови: “приниження і допити” у Кишиневі

Атака РФ по Києву — що відомо

Вночі 28 червня під час тривоги у Києві пролунала серія вибухів. За інформацією Повітряних сил, російські війська атакували столицю балістичними ракетами. За офіційними даними, через удар двоє людей перебувають у лікарні.

Пізніше у Дарницькому районі Києва виявили бойову частину ракети, яка впала біля багатоповерхівки та не розірвалася. Жителів будинку відразу евакуювали, територію оточили та викликали фахівців.

Читайте также: Шахраї вигадали нову схему біля банкоматів: як одна нитка допомагає викрасти гроші

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *