РФ завдала подвійного удару по одному з міст: “прилетіло” на АЗС, поранені люди

У Дергачах Харківської області російські війська двічі атакували АЗС 27 червня.

Про це пише Харківська обласна прокуратура.

За інформацією, перший удар стався близько 13:40. Пошкоджено паркан АЗС та автомобілі на території автотранспортного підприємства. Постраждалих не було.

Читайте также: У Польщі висунули жорсткий ультиматум щодо вступу України до ЄС: гучна заява

Менш ніж за годину, орієнтовно о 14:30, ворог завдав повторного удару по іншій АЗС.

Поранення дістала 41-річна жінка, яка перебувала у своєму автомобілі. Гостру реакцію на стрес отримав 34-річний працівник заправки.

В прокуратурі розпочали досудове розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів. Обставини події з’ясовуються.

Читайте также: Як врятувати варення якщо воно трохи підгоріло: що можна додати, щоб прибрати запах гару і гіркоту

Росія обстрілює мирні міста України — останні новини

Нагадаємо, в суботу, 27 червня, російська армія атакувала Суми. В обласному центрі сталися вибухи, є влучання.

Також російські окупанти у ніч проти 27 червня здійснили масований наліт дронами на Сумську область. Унаслідок ворожої атаки зафіксовано влучання у приватний сектор та об’єкти інфраструктури, є постраждалі та відключення світла.

Читайте также: Як заснути в нестерпну спеку: корисні лайфгаки

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *