Усик шокував заявою: відмовляється від поясів, але готує “останній танець” у ринзі

Український боксер Олександр Усик, абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі, заявив про намір відмовитися від своїх чемпіонських поясів, однак наголосив, що не завершує спортивну кар’єру та готується до ще одного бою.

Читайте также: Українські біженці у ЄС: кому можуть не продовжити тимчасовий захист

Про це йдеться у відео, яке спортсмен опублікував в Instagram.

«Гарний день сказати, що я хочу залишити всі свої пояси, якими сьогодні володію. Зробити їх вільними, аби хлопці в черзі за них боксували», — заявив Усик.

При цьому боксер наголосив, що його рішення не означає завершення кар’єри, а лише зміну статусу володіння титулами. Водночас він підтвердив плани щодо наступного поєдинку.

Читайте также: Що буде, якщо Путін спробує замінити Лукашенка: Тихановська озвучила сценарій для Білорусі

«Я залишаю пояси, але не йду зі спорту. В мене є „last dance“ [тобто „останній танець“]. Хочу всім подякувати. З повагою ставлюся до всіх організацій. Хочу подякувати і сказати: далі — більше», — сказав Олександр Усик.

Нагадаємо, раніше Сергій Лапін, директор команди чемпіона світу за версіями WBC, WBA та IBF у нажважкій вазі Олександра Усика, прокоментував майбутнє українського боксера.

Читайте также: Скандал на київському пляжі: через жінку з вівчаркою викликали поліцію

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *