В окупованому Криму російська «влада» запровадила режим надзвичайної ситуації. Загарбники пояснили це рішення потребою в оперативному врегулюванні економічних питань.
Читайте также: У Кремлі вибухнули новою істерикою: Захарова заявила про «анексію» Молдови
Про це повідомив гауляйтер Сергій Аксьонов.
«Спільно з губернатором міста Севастополя Михайлом Володимировичем Розвожаєвим ухвалено рішення про підписання указів про запровадження в Республіці Крим та Севастополі режиму надзвичайної ситуації регіонального характеру», — написав гауляйтер у Мережі.
Читайте также: НАТО змінює тон щодо Кремля і готує гроші для України вже без США — Politico
Таке рішення Аксьонов загадково пояснив необхідністю «упорядкування питань економічного характеру». Він стверджує, що правовий режим НС дозволяє дуже оперативно вирішувати завдання з організації стабільного функціонування всіх сфер, яких залежить життєзабезпечення людей.
Читайте также: На кордоні з Польщею знову великі черги: у ДПСУ пояснили причину
Новина доповнюється



