США знову почали завдавати ударів по території Ірану

Сполучені Штати завдали удару по іранських військових об’єктах після атаки Ірану на торговельне судно в Ормузькій протоці.

Читайте также: Сенегал у більшості знищив Ірак і зберіг шанси на плейоф ЧС-2026

Про це повідомило Центральне командування ЗС США.

У повідомленні вказується, що Американська авіація завдала ударів по місцях зберігання іранських ракет і безпілотників, а також по прибережних радіолокаційних станціях.

У США звинуватили Іран у порушенні режиму припинення вогню, а також назвали дії Тегерану загрозою свободі судноплавства в одному з ключових торговельних коридорів світу.

Читайте также: День ангела 27 червня: кого та як вітати з іменинами

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп звинуватив Іран у дроновій атаці на вантажне судно в Ормузькій протоці.

Ми раніше інформували, що американський Сенат проголосував за обмеження повноважень Трампа у питанні війни з Іраном.

Читайте также: Хет-трик Дембеле приніс Франції розгромну перемогу над Норвегією та виграш групи ЧС-2026

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *