Україна відкриває великі можливості для міжнародних інвесторів в енергетиці — Тімченко для The Kyiv Independent

Про це в своїй колонці для The Kyiv Independent написав генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

Читайте также: Як врятувати томати під час цвітіння у спеку: що захистить врожай

Він розповів, що попри війну ДТЕК продовжує інвестувати в українську енергетику. «Безперервні атаки змушують нас відновлювати існуючу інфраструктуру, одночасно прискорюючи будівництво нової й міцнішої для нейтралізації загрози з боку росії», — наголосив очільник ДТЕК.

Зараз компанія закінчує будівництво найбільшої в Україні вітроелектростанції (ВЕС) і одразу після цього розпочне будівництво ще більшої ВЕС.

Тімченко додав, що іноземні інвестори також можуть скористатися сильними сторонами енергетичної галузі України.

Зокрема, Україна може запропонувати іноземним інвесторам найбільші газові сховища на континенті та другі за обсягами запаси газу.

Читайте также: Нова зірка франшизи “Білявка в законі” продемонструвала три рожеві сукні

Також в Україні є значний потенціал для швидкого збільшення обсягів вітрової та сонячної генерації, що забезпечить важливе джерело низьковуглецевої енергії в наступному десятилітті.

«Для інвесторів та іноземних урядів фінансові та стратегічні переваги енергетичного сектору України не лише очевидні. Ними також можна скористатися вже сьогодні», — підсумував Тімченко.

Раніше він заявляв, що зараз інвестиції в Україну — це інвестиції в енергобезпеку Європи.

Читайте также: Рубіо зробив заяву про “угоду Трампа і Путіна” на Алясці: що сталося насправді

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *