Сили оборони змусили окупантів відступити із позицій на півдні. На Кінбурнській косі підняли український прапор.
Читайте также: “Ознака слабкості”: у США оцінили ядерні погрози Кремля
Про це повідомляє Регіональне управління Сил територіальної оборони «Південь» ЗС України у четвер, 25 червня.
Українські сили завдали удару по окупантах на Кінбурнській косі, що змусило їх залишити свої рубежі із займаних позицій. Хто залишився живим, проводять евакуацію.
Читайте также: Загроза наступу з Білорусі: Сирський зробив важливу заяву для українців
«Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій, відбувається евакуація вцілілого особового складу, окупанти залишають свої рубежі оборони. Ми не зупиняємося!», — зазначили військові та опублікували відео, як український прапор майорить на півдні.
Також там зробили тривожну заяву для російської армії. Військові пообіцяли, що «танки все ж дійдуть до Джанкоя!».
Читайте также: Зірка збірної Англії уникнув вилучення за новим правилом ФІФА на ЧС-2026
Новина доповнюється



