Світоліна після перемоги над росіянкою знялася з останнього турніру перед Wimbledon-2026

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№8 WTA) знялася з турніру WTA 500 у німецькому Бад-Гомбурзі.

Читайте также: Зеленський розкрив умову, яка може змусити Росію завершити війну

Напередодні 31-річна уродженка Одеси здобула вольову перемогу над “нейтральною” тенісисткою з російським паспортом Людмилою Самсоновою (№37 WTA) — 3:6, 6:3, 6:2.

У чвертьфіналі Еліна мала зіграти з китаянкою Сінь Ю Ван (№52 WTA), але відмовилася від участі в матчі через травму правого стегна.

“Учорашня перемога далася у дуже напруженій боротьбі, але вона забрала від мого організму трохи більше сил, ніж я очікувала. Тому мені потрібно ще кілька днів на відновлення”, — зазначила Світоліна у відеокоментарі від організаторів турніру.

Читайте также: Навіщо класти аркуш паперу у холодильник: експерти розкрили корисний літній лайфгак

Турнір у Бад-Гомбурзі був останнім для Світоліної перед Wimbledon-2026. Матчі основної сітки трав’яного мейджора відбудуться від 29 червня до 12 липня.

Раніше повідомлялося, що Світоліна стала амбасадоркою клубу УПЛ і звернулася до вболівальників.

Читайте также: Литовський ексфутболіст загинув, захищаючи Україну від російських окупантів

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *