Навроцький виступив з важливою заявою щодо війни в Україні

Президенти Туреччини Реджеп Таїп Ердоган і Польщі — Кароль Навроцький під час зустрічі в Анкарі обговорили закінчення війни Росії в Україні.

Читайте также: Полюють на рахунки українців в банку: шахраї повернули популярну схему з «Дією»

Про це стало відомо під час пресконференції лідерів, пише «Укрінформ».

Лідери двох країн наголосив, що війна має завершитися, а пріоритетним інструментом для цього повинна залишатися дипломатія.

«Ми одностайні в тому, що Росія є єдиною державою-агресором, яка напала на Україну. Ми заявили, що хочемо якнайшвидшого завершення цієї війни. Найкращим шляхом розв’язання цього питання є дипломатичні методи. У цьому ми також єдині в поглядах», — сказав Навроцький.

Читайте также: Викинула паспорт України у смітник: блогерка з Польщі потрапила у гучний скандал через Зеленського

Зустріч також торкнулася ширшої безпекової ситуації в регіоні та необхідності міжнародних зусиль для досягнення миру.

Нагадаємо, на тлі скандалу через УПА прем’єр Польщі Дональд Туск зробив заяву про відносини з Україною.З його слів, в інтересах Варшави будувати добрі відносини з Києвом. З його слів, зараз «легко розпалювати антипольські настрої в Україні та антиукраїнські настрої в Польщі», але підживлювати цю напругу заради рейтингу він особисто не збирається.

Читайте также: Як охолодити верхні поверхи будинку в спеку без кондиціонера: прості поради

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *