Гарна пара: Бенедикт Камбербетч з’явився на публіці з дружиною

Британська зірка Бенедикт Камбербетч разом із дружиною Софі Хантер відвідали світову прем’єру фільму How To Live On Earth («Як жити на Землі»), яка відбулася в Odeon Luxe Leicester в Лондоні.

Читайте также: Кліщ може заразити не одразу: медик пояснив, коли ризик найвищий

Пара разом позувала перед фотографами обімавшись. Бенедикт обрав костюм оливкового відтінку, сорочку і коричневі лофери. А ось Софі вирішила вразити публіку чорною креативною сукнею зі стрічками, яка робили образ цікавим, ефектним і оригінальним.

Читайте также: Замах на вбивство топпосадовця Юсова: з’явилися нові шокувальні деталі

Акторка доповнила лук окулярами, гламурними туфлями і шкіряною сумкою.

Ця їхня поява на публіці відбулася після того як актор потрапив у конфлікт, який у мережі охрестили «найввічливішою сваркою в історії». Усе сталося на велосипедній доріжці через те, що Бенедикт проїхав на червоне світло.

Читайте также: Брат Мбаппе: подробности биографии, карьеры и личной жизни

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *