Чорнобильська АЕС потопає у квітах: який вигляд має станція зараз (фото)

На території Чорнобильської АЕС нині квітнуть троянди, лілеї та безліч інших рослин. На тлі промислових об’єктів, пов’язаних із місцем однієї з найбільших техногенних катастроф в історії людства, яскраві клумби створюють незвичний контраст.

Читайте также: У Києві спалах небезпечної інфекції: як вберегти дітей

Про це повідомило Державне агентство України з управління зоною відчуження.

«Там, де колись сталася одна з найбільших техногенних катастроф в історії людства, сьогодні цвітуть троянди, лілеї та безліч інших рослин. Цей контраст особливо вражає: суворі промислові споруди на тлі яскравих клумб нагадують, що життя завжди знаходить шлях», — йдеться в повідомленні.

У відомстві наголосили, що квіти нестирають пам’ять про трагедію Чорнобиля, однак стали символом відродження, стійкості та надії.

Читайте также: “Жирона” з чотирма українцями у складі отримала нового головного тренера

Нагадаємо, раніше в Чорнобильському радіаційно-екологічному біосферному заповіднику помітили шакала звичайного, або золотистого.

Читайте также: Дружина мільярдера Безоса — Лорен Санчес — показала свого 86-річного батька

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *