У кількох районах Києва зникло світло: що відомо про відключення 22 червня

Кияни з кількох районів столиці повідомляють про раптові відключення світла без попереджень. Зокрема, кияни повідомляють про відключення у Дніпровському, Голосіївському та Дарницькому районах.

Читайте также: Надувні кола не рятують: головні міфи про безпеку дітей на воді

ТСН.ua зібрав всю наявну інформацію станом на зараз.

Відключення світла у Києві 22 червня: що відомо

Сьогодні, 22 червня, кияни повідомляють про раптові відключення світла у кількох районах — Дніпровському, Голосіївському та Дарницькому. Також 20 і 21 числа фіксувалася серія короткотривалих відключень світла у Солом’янському районі.

Наразі у Києві не діють ані стабілізаційні, ані екстерні відключення світла. В Укренерго повідомляли, що на 22 червня відключень не прогнозують.

Проте через знеструмлення у Києві почалися перебої в роботі громадського транспорту. Зокрема, зупинився фунікулер. Також користувачі пишуть, що на проспекті Соборності тимчасово не курсують тролейбуси №43 та №50.

Кияни припускають, що причиною знеструмлень стала спекотна погода.

У понеділок, 22 червня, в Укренерго повідомили, що фіксується зростання споживання електроенергії через потепління, водночас у низці областей тривають ремонти після чергових ворожих обстрілів. Зокрема, перебої з постачанням фіксують у Сумській, Харківській, Миколаївській, Чернігівській та Запорізькій областях.

Енергетики закликають перенести роботу енергоємних приладів на денні години — з 10:00 до 16:00, коли активно працюють промислові сонячні електростанції.

Читайте также: Невістка принцеси Кейт з’явилася у світському суспільстві у сережках її улюбленого бюджетного бренду

Громадян також попереджають, що ситуація в енергосистемі залишається динамічною. Актуальну інформацію про графіки чи можливі обмеження радять відстежувати безпосередньо на офіційних вебпорталах та у соцмережах місцевих операторів системи розподілу.

Що відомо про відключення світла влітку

Нагадаємо, через руйнування ТЕЦ та удари по гідроелектростанціях українська енергосистема наразі має обмежені ресурси. Навіть імпорт електроенергії не зможе повністю покрити потреби громадян у години найбільшого споживання, коли масово вмикають кондиціонери та вентилятори.

Ситуацію влітку ускладнюватимуть не лише погодні умови, а й потенційні російські обстріли.

Як повідомив голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко, за умови спеки понад +30 °C відключення світла в Україні можуть сягати 6–8 годин на добу.

Найбільші навантаження на систему очікуються зранку та ввечері, тому літні вечори українцям, імовірно, доведеться проводити без електроенергії.

Читайте также: У Криму терміново заборонили дитячий відпочинок та екскурсії до кінця літа

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *