Ніколь Кідман неочікувано звернулась до ексчоловіка Урбана, якого підозрюють в романі з коханкою

Голлівудська акторка Ніколь Кідман після розлучення публічно звернулась до колишнього чоловіка, кантрі-музиканта Кіта Урбана.

Читайте также: Центр космічного зв’язку у Москві та порт «Кавказ»: ЗСУ ударили по «жирних» цілях у РФ

Знаменитість не змогла пройти повз важливе свята. Так, цьогоріч 21 червня святкували міжнародний День батька. Тож, Ніколь Кідман привітала колишнього обранця. Зокрема, в Instagram-stories вона опублікувала світлину, на якій зображений Кіт Урбан разом з їхнім двома донечками. Акторка лаконічно привітала з особливим для татусів днем.

«З Днем батька всіх татусів», — лаконічно зазначила артистка.

До речі, Ніколь Кідман також показала й архівне фото зі свого дитинства, де вона ще зовсім маленькою позує на руках у тата. Рідної людини артистки, на жаль, не стало 2014 року.

Читайте также: Чоловік вигадав, як “законно” виїхати з України під час війни: на кордоні все закінчилось несподівано

Зазначимо, восени 2025 року Ніколь Кідман оголосила про розлучення з Кітом Урбаном, з яким майже 20 років прожила в шлюбі та з яким виховує двох доньок. Причина розриву лишається невідомою. Проте у західних ЗМІ зазначають, що пара розлучилась нібито через те, що музикант закрутив роман на стороні та вже навіть оселився з молодою коханкою.

Нагадаємо, нещодавно український актор Андрій Федінчик возз’єднався з ексдружиною Наталкою Денисенко заради 8-річного сина. Колишнє подружжя побувало на останньому дзвінку Андрійка.

Читайте также: У Кривому Розі вже другу добу горить сміттєпереробний полігон: Вілкул записав звернення

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *