Українська тенісистка Марта Костюк (№15 WTA) встановила історичне досягнення після перемоги над своєю співвітчизницею Еліною Світоліною (№7 WTA) в чвертьфіналі Roland Garros-2026.
Читайте также: Буданов розкрив, чи долучиться ЄС до переговорів щодо війни в Україні
23-річна уродженка Києва стала першою українкою, яка дійшла до півфіналу Відкритого чемпіонату Франції в одиночному розряді.
Марта вперше в кар’єрі дісталася 1/2 фіналу турніру Grand Slam — досі її найбільшим досягненням на мейджорах був чвертьфінал Australian Open-2024.
Раніше до півфіналу Roland Garros серед українців в одиночному розряді доходив лише Андрій Медведєв — в 1993 та 1999 роках.
Читайте также: Акторка Чейз Інфініті у красивій рожевій сукні від відомого Модного дому сяяла на заході
У півфіналі Костюк зіграє з нейтральною тенісисткою з російським паспортом Міррою Андрєєвою (№8 WTA), яка у чвертьфіналі перемогла румунку Сорану Кирстю (№18 WTA) — 6:0, 6:3.
Раніше повідомлялося, що Костюк прокоментувала перемогу над Світоліною в історичному чвертьфіналі Roland Garros — вперше дві українки зіграли між собою на цій стадії турнірів Grand Slam.
Також ми розповідали, що Костюк стала чемпіонкою турніру WTA 1000 в Мадриді, обігравши у фіналі саме Андрєєву, з якою їй тепер доведеться зустрітися в півфіналі Roland Garros.
Читайте также: Росія у Києві масовано вдарила по лікарнях: що відбувається на місці “прильотів” (відео)



