Найбільша АЕС Європи втратила живлення: Енергоатом попередив про ризики
Тимчасово окупована Запорізька АЕС у ніч проти 3 червня знову втратила зовнішнє електроживлення. За даними Енергоатома, це вже 17-й блекаут станції від моменту її захоплення російськими військами.