Про це заявив очільник Асоціації прифронтових міст та громад Ігор Терехов під час слухань у Комітеті з питань соціальної політики та прав ветеранів. Заяву політика оприлюднили в соцмережах АПМГ.
Читайте также: Акордбанк оголосив про партнерство з футбольним клубом Полісся
«Я категорично проти трудових мігрантів, бо вони вкрадуть у нас робочі місця. Сьогодні наші хлопці та дівчата боронять нашу землю, захищають нас — і потім не матимуть робочих місць», — заявив Ігор Терехов.
Читайте также: Руслана після смерті Гарбарчука довела до сліз останньою розмовою з ним: що сказав заслужений артист
Він також уточнив, за яких умов вважає залучення іноземців прийнятним.
«Давайте відверто казати. Сьогодні, на мій погляд, якщо у нас така ситуація склалася — я за те, щоб були залучені студенти-іноземці, яких ми б навчали та залучали валютні кошти для держави. Але я категорично проти трудових мігрантів, бо вони вкрадуть у нас робочі місця. А сьогодні наші хлопці та дівчата боронять нашу землю, захищають нас і безпекову ситуацію в Європі — і потім не матимуть робочих місць. Це, на мій погляд, недоречно», — наголосив очільник АМПГ.
Читайте также: Удар по логістиці: світовий перевізник Maersk зупиняє контейнерні рейси до портів України через удари РФ



