Зранку 16 липня під час повітряної тривоги в Одесі знову пролунав потужний вибух. У районі від 05:54 лунають сирени.
Читайте также: Кремль з новою силою націлився на Одесу: у ISW розкрили таємний план РФ
Про це повідомили місцеві медіа.
«Вибух в Одесі», — повідомило «Суспільне» о 07:19.
Зауважимо, спочатку військові попереджали про ракету з Чорного моря у напрямку Затоки/Білгород-Дністровського. Втім, повітряна ціль змінила курс на Одесу.
Удари по Одесі — останні новини
Сьогоднізрання РФ вдарила по Одесі, де «прилетіло» по навчальному закладу. Наразі інформації про загиблих чи травмованих немає.
Читайте также: РФ зрання вдарила по ще одному обласному центру: «прилетіло» по навчальному закладу, перші деталі
Нагадаємо, напередодні зранку вдарила ракетами по житловому будинку в Одесі. Загинуло троє осіб, а шестеро отримали травми. Також через атаку було пошкоджено одноповерхову будівлю, нежитлове приміщення, газопровід, склад готової продукції виробничого підприємства.
Читайте также: Українців масово “розводять” на гроші на відпочинку: як відрізнити фейкові тури і оренду житла
Новина доповнюється



