Люпіта Ніонго на прем’єрі фільму «Одіссея» продемонструвала яскравий пікантний аутфіт.
Читайте также: До 50 мільйонів росіян війна прийшла додому після ударів українських дронів — FT
Зірка постала перед фотографами у цікавій червоній сукні з ажурного мереживного полотна, яке нагадувало структуру коралового рифу, оздобленого бісером і лелітками в тон. Вбрання з колекції Chanel RE27 тмало асиметричний поділ і чудово підкреслило струнку фігуру зірки. Під нього вона одягла чорне боді.
Лук Ніонго доповнила сатиновими шоколадними босоніжками на шпильках. Акторка мала екстравагантну зачіску — волосся вона зав’язала у кілька високих симетричних вузлів, у макіяжі зробила акцент на очах, підкресливши їх темними тінями, а на губи нанесла глянцевий блиск. У неї також був червоний манікюр і бордовий педикюр. Люпіта прикрасила вуха золотими сережками незвичної форми від SAUER x Jason Wu, а на руці була золота каблучка з діамантом.
Читайте также: Чому чорнобильські соми стали велетнями і чи дійсно вони їдять людей: науковці відповіли
Нагадаємо, Люпіта Ніонго зіграла в «Одіссеї» одразу дві ключові ролі — Єлену Троянську (через яку розпочалася Троянська війна) і її сестру Клітемнестру. В український прокат стрічка вийде 16 липня.
Читайте также: Від жерделі до дзарзари: як називають абрикоси в різних регіонах України



