Паризький тиждень моди став для Дженніфер Лопес справжнім маленьким модним туром, але цього разу вона була не сама — суперзірку супроводжувала її молодша на два роки сестра Лінда — журналістка та письменниця. Лінда рідко з’являється на таких подіях чи відвідує світські заходи, але цими днями вона вирішила скласти компанію Дженіфер.
Читайте также: Суд щодо вбивства Березовської: адвокат експоліцейського пояснив, чому у підвалі лежали сокири та лопати
Разом вони відвідали кілька заходів, серед яких, зокрема був показ колекційї Haute Couture осінь-зима 2026-2027 для бренду Celia Kritharioti. Дженніфер мала неймовірний вигляд, адже обрала для своєї появи «голу» сукню з декольте, яка неймовірно підкреслювала її фігуру.
У сукні було глибоке декольте та прозорі вставки тканини. Також вбрання мало прикраси у вигляді вишивки лелітками, камінням і бісером. Особливого шику образі Дженніфер додала накидка з пір’я та босоніжки на високих платформах. А от макіяж зірки відповідав її сукні, адже був з яскравими лавандовими тінями.
Читайте также: У Польщі пояснили, коли насправді Україна зможе випускати власні ракети Patriot: реальні терміни
Лінда ж одягла легку сукню з декольте та рожевим оздобленням, яку доповнила гламурним клатчем.
Раніше сестри разом сходили на декілька інших заходів і також потрапили під приціл папараці.
Читайте также: “Жорстоко побили під час обшуку”: оборонна компанія звинуватила СБУ в тиску



