Росія завдала масованого удару по об’єктах Нафтогазу: пошкодження у двох областях

Російські війська за останні два дні завдали серії ударів по виробничих потужностях НАК «Нафтогаз України» в Полтавській та Харківській областях. Для атак окупанти використали щонайменше чотири балістичні ракети, зокрема з касетною бойовою частиною, а також ударні безпілотники.

Читайте также: «Фламінго» атакували Волгоград: Зеленський відреагував і зробив заяву

Про це повідомила НАК «Нафтогаз України».

Внаслідок обстрілів зафіксовано руйнування. Крім того, під час перевезення працівників одного з виробничих об’єктів був пошкоджений вахтовий автобус.

«На щастя, люди не постраждали. Маємо руйнування, триває оцінка наслідків атаки. Завдяки системно вжитим заходам безпеки обійшлося без постраждалих серед наших колег», — зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький.

Читайте также: Інсценував смерть, щоб уникнути покарання: у США помер скандальний сексуальний злочинець

Нагадаємо, в суботу, 27 червня, російська армія атакувала Суми. В обласному центрі сталися вибухи, є влучання.

Також російські окупанти у ніч проти 27 червня здійснили масований наліт дронами на Сумську область. Унаслідок ворожої атаки зафіксовано влучання у приватний сектор та об’єкти інфраструктури, є постраждалі та відключення світла.

Читайте также: Посеред дня РФ вдарила по житловому секторі в обласному центрі: є “приліт” – перші деталі

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *