Жінка викинула кішку, як непотріб: за справу взялася поліція Київщини

Поліція Київської області розпочала перевірку після публікації в Мережі про жорстоке поводження з твариною. Місцева мешканка, ймовірно, залишила на вулиці домашню кішку, яка жила в родині сім років.

Читайте также: Конфлікт між Україною і Польщею: у Європі заявили про готовність втрутитися

Про це повідомили у поліції Київщини.

26 червня під час моніторингу соцмереж правоохоронці помітили в одній із місцевих спільнот публікацію про ймовірне порушення закону у сфері захисту тварин від жорстокого поводження.

У повідомленні зазначалося, що жінка залишила на вулиці домашню кішку, яка прожила в родині близько семи років.

За цим фактом правоохоронці зареєстрували звернення до Єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Зараз поліцейські проводять перевірку. Після з’ясування всіх обставин події вони нададуть відповідну правову кваліфікацію.

Читайте также: Один показник у аналізі крові може розповісти, як довго ви проживете — нове дослідження

Нагадаємо, на Київщині спалахнув скандал через жінку, яка виставила домашню кішку «жити під кущ» через те, що та почала ходити в туалет поза лотком. Власниця Надія Боровенко публічно заявила, що ухвалила таке рішення, бо прибирала за твариною і вважає, що має право вирішувати її долю.

Користувачі Мережі та зоозахисники масово засудили вчинок, наголошуючи, що поведінка тварини може бути ознакою проблем зі здоров’ям, а залишення домашньої кішки на вулиці є жорстоким поводженням. Зооволонтери подали заяву до поліції.

Читайте также: Портников оцінив подальшу доля Криму: чи втримає Путін півострів

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *