На Одещині затримали чоловіків, які заробляли на військових із СЗЧ: що відомо

На Одещині затримали військового та іноземця, які вимагали у бійців по 8,5 тисяч доларів. За ці гроші вони обіцяли допомогти повернутися на службу тим, хто самовільно залишив частину (СЗЧ).

Читайте также: Озеро з окропом: у Єллоустоуні раптово утворилася нова гігантська вирва

Про це повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань.

Слідство встановило, що за гроші спільники обіцяли домовитися з керівництвом частини, щоб військовим дозволили служити далі й забули про СЗЧ. Якщо ж бійці відмовлялися платити, їм погрожували відправкою на фронт або кримінальною справою.

«19 червня 2026 року працівники ДБР затримали обох спільників одразу після одержання чергової частини обумовленої суми», — зазначили у ДБР.

Наразі затриманим повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (частина 2 статті 28, частина 3 статті 369-2 КК України).

Читайте также: Принцеса Інгрід Олександра з братом принцом Сверре відвідали футбольний матч

Суд залишив підозрюваних під вартою, але вони можуть вийти, якщо внесуть заставу — 3,3 мільйона гривень. Якщо їхню провину доведуть, їм загрожує від 3 до 8 років тюрми з конфіскацією майна. Справою займається Одеська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

Нагадаємо, на Волині спалахнув корупційний скандал за участю керівництва Луцького міського ТЦК та СП. Виконувача обов’язків начальника затримали за підозрою у хабарництві за зняття військовозобов’язаного з обліку.

Читайте также: “Боже, я сина не впізнав”: Мережу розчулив дзвінок прикордонника у перші хвилини після звільнення (відео)

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *