ДТЕК об’єднав інвесторів і партнерів на URC-2026 задля підтримки української енергетики

Про це йдеться в повідомленні ДТЕК.

«Українські енергетики з різних компаній — ДТЕК, Укренерго, Нафтогаз — стали почесними гостями вечора, організованого ДТЕК у межах Ukraine Recovery Conference у Гданську. URC щороку об’єднує лідерів держав, міжнародних фінансових інституцій, бізнесу та партнерів України, які разом формують рішення для відбудови країни», — йдеться в ньому.

Читайте также: Один знак отримає несподівану нагороду за минулі зусилля, інший — зіткнеться з випробуванням, яке змінить погляд на майбутнє: рунічний прогноз на 26 червня 2026 року

В ДТЕК наголосили, що важливо щоб партнери та інвестори краще розуміли умови, в яких українські енергетики щодня працюють і відновлюють світло.

Зазначається, що на вечорі, організованому ДТЕК, були присутні керівники міжнародних енергетичних компаній, урядовці, інвестори та представники провідних фінансових інституцій світу. У дискусіях взяли участь представники IFC, EBRD, EIB, Siemens Energy, GE Vernova, Vestas, урядів України та Польщі, а також інших організацій, які допомагають відновлювати та модернізувати українську енергетику.

Читайте также: На URC 2026 презентували модель забезпечення житлом 10 тисяч ВПО з Маріуполя

Також на заході виступили Олександр Усик, Святослав Вакарчук та фотографи Костянтин та Влада Ліберови. Вони нагадали міжнародній аудиторії про силу людей, які сьогодні захищають, відновлюють і будують Україну.

«Вперше голос українських енергетиків — людей, які щодня тримають країну зі світлом і теплом, — був безпосередньо почутий на найвищому міжнародному рівні, на майданчику, від якого залежать нові партнерства, підтримка та інвестиції у майбутнє України», — підкреслили в ДТЕК.

Читайте также: Знову в її образі була павутина: Зендея вийшла у світ у вінтажному вбранні

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *