Олександра Шульгіна показалась у “швидкій” і зізналась у проблемах зі здоров’ям: “Різко стало зле”

Переможниця «Холостяка» Олександра Шульгіна неочікувано показалась у «швидкій» і повідомила про проблеми зі здоров’ям.

Читайте также: Як охолодити салон авто у спеку та зробити поїздку комфортнішою

В Instagram-stories блогерка зізналась, що їй різко стало зле, вона відчула слабкість та напругу в м’язах. Врешті, знаменитості довелася звертатися за допомогою до лікарів. Медики забрали Олександру Шульгіну до «швидкої». Поруч із блогеркою був чоловік-іноземець, який підтримував її.

«Різко стало зле. Відчула слабкість, втому, напругу в м’язах. Шість годин провели у „швидкій“», — поділилась блогерка.

Врешті, лікарі обстежили Олександру Шульгіну, надали їй допомогу та відпустили додому. Сама ж знаменитість зізнається, що зараз почувається значно краще. Також вона пояснила причини погіршення її стану. Шульгіна говорить, що останнім часом забагато звалила на себе справ. Окрім того, вона практично не висипалась. Врешті, на тлі цього навантаження організм й дав збій.

Читайте также: Знищені станції «Газпрому» та понад 6 млн доларів збитків – легіон «Свобода Росії» розкрив подробиці операції

«В якийсь момент я забагато на себе взяла. Робота, діти, сім’я і сестра, яка до мене приїхала, і мені шалено хочеться проводити з нею час, ми дуже пізно лягали. Я банально не висипалась ці дні. І організм сказав відпочити», — пояснила блогерка.

Нагадаємо, нещодавно співачка Камалія опинилась в лікарні. Артистка стривожила фото, де вона показалась під крапельницями.

Читайте также: Минуло 5 днів: що відомо про пошуки дівчинки, яка зникла у морі на Одещині

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *