На Дніпропетровщині ворог атакував енергетичний об’єкт ДТЕК.
Про це повідомила пресслужба ДТЕКу Telegram.
«У ніч проти 23 червня ворог вкотре обстріляв енергетичну інфраструктуру Дніпропетровщини. Без світла залишилися 34 тис. родин», — йдеться у повідомленні.
Читайте также: Паніка наростає: у Москві вже не приховують істерії і скаржаться на безпрецедентні атаки
Енергетики ДТЕК оперативно розпочали відновлювальні роботи.
Вже за кілька годин електропостачання повернули всім родинам, які були знеструмлені внаслідок атаки.
Читайте также: Королева Матильда у кремовому костюмі, а імператриця Масако – у білому: дами зустрілися у палаці Лакен
Раніше повідомлялось, що вдень 23 червня російська армія завдала балістичного ракетного ударупо Україні. Є «прильоти» у місті Кривий Ріг.
Читайте также: Чотири стратегічних удари по Росії: як Україна посилила тиск на Путіна



