На Дніпропетровщині ворог атакував енергетичний об’єкт ДТЕК

На Дніпропетровщині ворог атакував енергетичний об’єкт ДТЕК.

Про це повідомила пресслужба ДТЕКу Telegram.

«У ніч проти 23 червня ворог вкотре обстріляв енергетичну інфраструктуру Дніпропетровщини. Без світла залишилися 34 тис. родин», — йдеться у повідомленні.

Читайте также: Паніка наростає: у Москві вже не приховують істерії і скаржаться на безпрецедентні атаки

Енергетики ДТЕК оперативно розпочали відновлювальні роботи.

Вже за кілька годин електропостачання повернули всім родинам, які були знеструмлені внаслідок атаки.

Читайте также: Королева Матильда у кремовому костюмі, а імператриця Масако – у білому: дами зустрілися у палаці Лакен

Раніше повідомлялось, що вдень 23 червня російська армія завдала балістичного ракетного ударупо Україні. Є «прильоти» у місті Кривий Ріг.

Читайте также: Чотири стратегічних удари по Росії: як Україна посилила тиск на Путіна

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *