Мадяр анонсував звільнення генпрокурора Угорщини та натякнув на зв’язок зі справою “Ощадбанку”

Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що призначений за часів експрем’єра Орбана генпрокурор країни незабаром піде у відставку та натякнув, що це може бути пов’язано зі справою щодо затримання інкасаторів «Ощадбанку».

Читайте также: США переходять на військові рейки? : два автогіганти країни вироблятимуть ракети Patriot і Tomahaw

Про це пише угорське видання HVG.

За словами Мадяра, для відставки генпрокурора Угорщини не треба спеціальних кроків, бо той невдовзі з власної ініціативи піде у відставку.

На уточнювальне запитання, чи це якось пов’язано зі скандалом із затриманням інкасаторів українського «Ощадбанку», Мадяр відповів: «Може бути пов’язано».

Читайте также: У Чорному морі атаковано судно турецької компанії: є поранені, Анкара відреагувала

За тиждень до цього Мадяр анонсував розслідування у зв’язку з діями окремих угорських органів щодо захоплення українських інкасаторів та коштів «Ощадбанку» у березні 2026 року.

Нагадаємо, 6 травня угорська сторона повернула Україні гроші та цінності «Ощадбанку», які з часу затримання інкасаторів залишались в Угорщині.

Читайте также: Друге життя улюбленого светра: стильні способи перетворити старий трикотаж на корисні речі

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *