Україна отримала офіційний доступ до Резерву кібербезпеки Європейського Союзу, що дозволить оперативно залучати провідних європейських фахівців для захисту державних систем і критичної інфраструктури у разі масштабних кібератак.
Читайте также: Росія атакувала Запорізький район: пошкоджено будинки, двоє літніх людей постраждали
Про це у Telegram повідомив т. в. о. міністра цифрової трансформації Олександр Борняков.
За його словами, відтепер Україна зможе швидко отримувати допомогу експертів ЄС у локалізації кібератак, аналізі загроз, захисті даних та відновленні роботи важливих державних систем.
Борняков наголосив, що Україна щодня протистоїть російській агресії не лише на фронті, а й у кіберпросторі. Попри постійні атаки цифрові сервіси держави продовжують стабільно працювати, а країна зберігає стійкість.
Читайте также: Путін сам зруйнував власний міф: в ООН заявили про символічний удар РФ по Лаврі
У Міністерстві цифрової трансформації зазначають, що доступ до кіберрезерву ЄС є важливим кроком для зміцнення цифрової безпеки країни та ще одним підтвердженням довіри з боку європейських партнерів.
Нагадаємо, всесвітню платформу для бронювання житла Booking.com зламали хакери — вони отримали доступ до імен, електронних адрес і не тільки. Користувачів закликають бути уважними до повідомлень, адже вони можуть бути частиною шахрайських схем.
Читайте также: США в ООН жорстко звернулися до Кремля: Росія має негайно погодитися на мир, інакше буде пізно



