У Києві чоловік забив ногами 75-річну сусідку через сварку в дворі: як його покарали

У Києві засудили чоловіка, чия п’яна агресія коштувала життя літній жінці. За жорстоке побиття своєї 75-річної сусідки він проведе за ґратами наступні вісім з половиною років.

Читайте также: Припиніть робити ці три дії після п’ятдесяти — і ваше життя зміниться на краще

Про це повідомили у Київській міській прокуратурі.

Через що розгорівся конфлікт?

Усе сталося у березні 2026 року на столичному масиві Березняки. 47-річний місцевий мешканець сильно випив і затіяв сварку з літньою жінкою, яка жила з ним в одному будинку.

Пенсіонерка не захотіла розбиратися з агресивним сусідом і просто спробувала піти геть. Проте чоловіка це лише розлютило: він наздогнав жінку, штовхнув її так, що вона впала на асфальт, і ще кілька разів ударив ногою.

Лікарі не змогли врятувати жінку

Постраждалу з важкими травмами голови та переломом основи черепа забрала «швидка». Лікарі намагалися зробити все можливе, але травми виявилися надто тяжкими — серце жінки зупинилося в лікарні.

Читайте также: Яким буде кінець Землі: вчені спрогнозували події через 5 млрд років

Яке покарання отримав нападник?

Дніпровський районний суд Києва визнав чоловіка винним у завданні тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті.

Наступні 8 років і 6 місяців він проведе в тюрмі. Зараз вбивця перебуває під вартою.

Читайте также: Податки, як в Європі: чи доведеться платити більше після інтеграції України до ЄС

Нагадаємо, у Херсоні 18-річний зловмисник побив та зґвалтував 71-річну сусідку.

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *