У Києві та області оголошено перший рівень небезпечності

У Києві та області оголошено перший рівень небезпечності, жовтий.

Про це повідомив Український гідрометцентр у Telegram.

«Попередження про небезпечні метеорологічні явища по території Київщини та м. Київ. У найближчі дві години зі збереженням до кінця доби 22 червня гроза, по області в окремих районах град та шквали 15-20 м/с. I рівень небезпечності, жовтий», — йдеться у повідомленні.

Читайте также: Росіяни повторно вдарили по критичному об’єкту на Харківщині: багато поранених

В Укргідрометцентрі зазначили, що погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи енергетичних, будівельних, комунальних підприємств та руху транспорту.

Читайте также: Саміт у Берліні: Європа готує нові кроки для підтримки України у війні

Раніше ми повідомляли, що на Україну суне грозовий фронт.

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *