Українка назвала несподівані мінуси життя у квартирі в Іспанії (фото)

Українка, яка переїхала до Іспанії, поділилася досвідом життя у новобудові у Валенсії та розповіла про проблеми, з якими зіткнулася після оренди житла.

Читайте также: Гроші «на паузі»: Україна вперше ризикує втратити частину виплат від ЄС – ЗМІ

Про це @mrs.faustova розповіла у Тiktok.

За словами дівчини, спочатку квартира та район здавалися ідеальними, однак уже через рік ситуація кардинально змінилася.

Новий район перетворився на суцільний будмайданчик

Блогерка пояснила, що оселилася у новому районі, який лише почав активно забудовуватися. Через це спокійне життя швидко змінилося постійним шумом від будівництва.

«Після року ідеального тихого життя ми фактично живемо посеред безперервного будівництва й навіть не розуміємо, коли це завершиться», — розповіла українка.

За її словами, шум триває майже щодня, а через постійні роботи виникає бажання переїхати подалі від міста.

Ще одна проблема — безхатьки біля новобудов

Окрім шуму, жінка звернула увагу на велику кількість безхатьків у районі.

Вона стверджує, що люди часто збираються просто біля житлових комплексів та під вікнами будинків.

Читайте также: Ексдружина Дзідзьо зворушила зверненням до первістка, якому виповнився один рік

«Вони сидять біля новобудов, під кондиціонерами, приходять до зон відпочинку. І це, здається, ніхто особливо не контролює», — зазначила блогерка.

Українка зізналася, що тепер серйозно замислюється над переїздом, хоча попит на житло у цьому районі залишається дуже високим.

На що радять звертати увагу перед орендою житла в Іспанії

Після власного досвіду дівчина рекомендує українцям перед орендою чи купівлею квартири в Іспанії звертати увагу не лише на саму квартиру, а й на:

  • перспективи забудови району;

  • рівень шуму;

  • інфраструктуру;

  • ситуацію з безпекою поблизу житла;

  • загальну атмосферу району у різний час доби.

За її словами, навіть сучасна новобудова не гарантує комфортного життя, якщо поруч роками триває активне будівництво.

Нагадаємо, днями йшлося про українських чоловіків призовного віку, яких можуть позбавити права на автоматичне отримання тимчасового захисту в країнах ЄС. Таку можливість обговорюють міністри внутрішніх справ країн Євросоюзу.

Читайте также: Еріксен уперше вийшов на зв’язок після того, як знепритомнів під час матчу Данія — Україна

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *