Королева Максима в улюбленій сукні з перфорацією та квіткових сережках приїхала до музею

Оновлений музей Валкхоф зазнав масштабної реконструкції та модернізації з урахуванням принципів сталого розвитку, і тепер є місцем, де зустрічаються історія та мистецтво.

Читайте также: Долар по 47 і навіть по 50 гривень: аналітик шокував прогнозом курсу валют до кінця 2026 року

Наймеген розташований на колишній північній межі Римської імперії. Нова експозиція «Людина на кордоні» розповідає історії людей, які жили в Неймегені та його околицях, від доісторичних часів до наших днів.

Королева Максима відкрила музей та оглянула колекцію. Вона також поговорила з архітекторами, дизайнерами та низкою художників.

Читайте также: Шерон Стоун у сукні-кейпі з квітами прийшла на світський захід і всіх там зачарувала

Приїхала королева у сукні з перфорацією від Elie Saab коралового відтінку, яку носила вже багато разів. Вона доповнила образ обідком з квіткою на голові, клатчем такого самого кольору та перлинним намистом на шиї. Також до тону аксесуарам королева підібрала і замшеві туфлі-човники на підборах. Також Максима одягла сережки у вигляді квіток і така ж квітка була у неї на намисті, зробила макіяж і волосся частково зібрала шпилькою.

Днями ми показували, який яскравий лук обрала Максима для візиту до театру Карре під час фестивалю виконавських мистецтв Holland Festival в Амстердамі.

Читайте также: Оля Цибульська показала архівне фото з випускного та довела до сліз спогадом про покійного тата

Коментарі
Сортувати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *