У Бориспільському районі Київської області триває ліквідація пожежі на об’єкті інфраструктури, яка виникла внаслідок нічної атаки російських безпілотників.
Читайте также: Атака на Крим та підтримка України: головні новини ночі 4 червня 2026 року
Про це повідомили в Державна служба України з надзвичайних ситуацій.
За даними рятувальників, у ніч проти 4 червня російські війська атакували промисловий об’єкт на Бориспільщині. Внаслідок удару поранення дістав працівник підприємства. Йому надали необхідну медичну допомогу.
Крім того, ми писали, що на території одного з житлових комплексів того ж району було поранено щонайменше 19 осіб. Під час атаки РФ вони ховалися на місцевому паркінгу.
Нагадаємо, в ніч проти 2 червня російські війська завдали масованих ударів по Києву десятками балістичних ракет і БПлА.
Читайте также: Учасниця жахливої ДТП Зайцева: коли зможе сісти знову за кермо та як платить 400 гривень матері загиблого
Через наслідки атаки в кількох районах столиці тимчасово перекрили рух транспорту.
Відомо про шістьох загиблих у Києві та майже 80 постраждалих, з них троє дітей віком 3, 11 та 17 років.
На Київщині після атаки дронів РФ гасять пожежу на об’єкті інфраструктури: є постраждалий
(7 фото)
Наразі на місці продовжують працювати рятувальники та інші оперативні служби. Триває гасіння пожежі, спричиненої атакою БпЛА.
Читайте также: “Мені страшно”: українка відверто розповіла про життя в Іспанії і що варто знати перед переїздом
У ДСНС зазначили, що інформація щодо наслідків обстрілу уточнюється.



